IV Zawody w celności lądowania na Żarze – Rejestracja

Zapraszamy wszystkich pilotów na IV Paralotniowe Zawody w Celności Lądowania na Żarze, które odbędą się w dniach 6-7 października 2018 r. Zawody mają mieć charakter towarzyski, a rywalizacja sportowa będzie jedynie pretekstem do dobrej zabawy.

Jednocześnie odbędzie się także konkurs na najlepsze przebranie! Wystarczy wykonać zlot z Żaru w przygotowanym przez siebie przebraniu (może to być lot w ramach zawodów na celność, ale nie musi – będą to dwie osobne klasyfikacje).

W razie niepogody w pierwszym terminie, impreza zostanie przełożona na weekend 13-14 października.

PLAN ZAWODÓW
Sobota:
8:00 – 9:00 rejestracja (GSS Żar, ul. Górska 19, Międzybrodzie Żywieckie)
9:00 – 9:30 generalna odprawa (GSS Żar)
10:00 – rozpoczęcie konkurencji
18:30 – odprawa podsumowująca dzień
ok. 19:30 – impreza z grillem (zapraszamy wszystkich pilotów i rodziny)

Niedziela:
9:30 – odprawa
10:00 – 13:00 konkurencje
14:00 – zakończenie zawodów

Wpisowe: 80 zł (w tym 5 wyjazdów na górę)

Organizatorami imprezy są: Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe (BSP), Górska Szkoła Szybowcowa Żar (GSS).

Regulamin zawodów

Rejestracja

Imię i nazwisko*

Email*

Numer telefonu

Skrzydło (marka i model)*


Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem IV zawodów w celności lądowania na Żarze i zobowiązuję się go przestrzegać. Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i publikowanie moich danych osobowych oraz informacji o lotach dla potrzeb prowadzenia klasyfikacji oraz statystyk związanych z IV zawodami w celności lądowania na Żarze.

Lista zarejestrowanych pilotów (28)

Pilot Skrzydło
Piotr Pietras Sol Ellus 3
Tomasz Bieńkowski Iota 2 advance
Tamara Dudek Skywalk Cayenne 4 XS
Dariusz Parczewski Advance Sigma 8
Piotr Kubiak Nova Bion 2
Krzysztof Ziolkowski Ozone Enzo 2
Michał Radzicki BGD Cure
Alicja Siermantowska Nova Mentor 2
Jarosław Osmółski AXIS VEGA 2
Damian Grocholski Gradient Golden 4
Szczepan Pawluszek Gradient Aspen 4
Robert Machel Dudek Nemo XX
Andrzej Mielecki Axis Vega 3
Marek Murmyło Advance Epsilon 8
Maciej Gąsiorek Up Trango XC 3
Rafał Reinert Advance Sigma 10
Tomasz Laki Romanowski Nova Bion 2
Oleksii Astafiev Ozone Delta 3
Joanna Reinert Ozone Buz Z4
Hubert Plita Sol Cyclus One
Joanna Kocot Dudek Optic
Franciszek Starczyński Airdesign Vita
Błażej Macieszonek Skywalk X-alps 3
Andrzej Zając Dudek Nemo 2
Krzysztof Latawica Gin Atlas
Grzegorz Otręba Dudek Nemo XX
Robert Ignasiak Ozone Delta 2
Krzysztof Schmidt SOL Kangaroo 3
Franciszek Adamus Axis Pluto II M